Inni o Nas - Wasze opinie


 

Byłeś, zobaczyłeś - prosimy o dodanie opinii o naszej działalności.

A jeśli gościliśmy w Twojej placówce prosimy o opisanie wrażeń z naszych warsztatów

Dziękujemy.

FIKOLANDIA SALA ZABAW
26.11.2012
Mamy przyjemność od roku współpracować z MOMUSEM , zajęcia cieszą się wielkim powodzeniem. Pani Kasia z wielką pasją opowiada zrozumiałym językiem dla dzieci o zwierzętach ich zwyczajach i przyzwyczajeniach. Dzieci są zachwycone i rodzice też :)Dziękujemy pozdrawiamy FIKOLANDIA
Misiosfera.pl
16.12.2012
Bardzo ciekawa inicjatywa. Wszystko co jest robione dla dzieci, ma sens!
Hodowla Helix Lime
14.01.2013
Zwierzaki przede wszystkim są zadbane. Widać, że prowadząca warsztaty podchodzi z sercem do swojej pracy, a to chyba najważniejsze, żeby móc zarażać pasją :) Polecam i pozdrawiam, Karolina K.
pzedszkole_losiewice@onet. eu
06.02.2013
Zajęcia prowadzone przez Panią- Pani Kasiu, są perfect...rewelacyjne, pozdrawiam
KOLOROWY PSIAK
06.02.2013
Warsztaty ze zwierzętami prowadzone u nas przez firmę Momus – Panią Kasię, zawsze są świetnie przeprowadzane, niezwykle ciekawe nie tylko dla dzieci, ale również dla ich rodziców. Mogą być również świetnym uzupełnieniem imprezy urodzinowej dla dzieci. Polecamy!
SP 58
08.02.2013
Rewelacyjne zajęcia, dobrze i ciekawie prowadzone. Dzieci bardzo zadowolone, z pewnością zapamiętają lekcję na długi czas.Serdecznie dziękujemy i polecamy!
Księgarnia dziecięca Badet
11.02.2013
Z przyjemnością gościmy warsztaty zwierzakowe w Badecie. A dzieciaki nieustająco zadowolone. Węże, żaby, jeże, kurczaki i inne ślimaki budzą zachwyt. pozdrawiamy. Załoga Badeta
Klub W Trakcie
12.02.2013
Zajęcia zwierzakowe podobały się małym i dużym i ciągle mamy pytania o następne. Myślę, że często będziecie naszymi goścmi. Polecamy, pozdrawiamy i czekamy:)
SP154 im Strzeleckiego Warszawa-Białołeka KLASA 1G
13.02.2013
SUPEROWE ZAJECIA ROBAKOWE najfajniejsze byly pająki, nie bo najlepszy był skorpion - on tak patrzył! a jak węże pełzały, ooo! No, i tak sie wiły ble! ja nie lube węży,ale te były fajne:) a Amelka włozyła rękę do robaków! Ja nigdy nie włoże, ale żabę mogę wziąć! no, żabę to można wząć ale nie wolno ściskać, ani deptac, no bo one sa pod ochroną i żółwie też, a jak ten żółw biegł to myślałam, że mi palca normalnie ugryzie :) no bo on tak szybko biegał jak Agamemon - jak kto?no, jaszczurka...itd:)
Cenrtum Edukacyjno-Rozwojowe "Chatka Gagatka"
14.02.2013
Dziękujemy za wspaniałą lekcję . Dzieci były zachwycone zwierzątkami, najbardziej szynszylami. Mam nadzieję że wkrótce znów zaprosimy Panią Kasię i jej pupili. Polecam nie tylko do placówek przedszkolnych , fajna sprawa również dla szkół jak i na przyjęcia urodzinowe. Pozdrawiam i do zobaczenia.
Mama
20.02.2013
Nasza rodzina stara się być na większości organizowanych przez Panią Kasię warsztatów. Dla moich córek najważniejszy jest bliski kontakt z różnymi stworzeniami i możliwości poznawcze jakie one nam dają. Super sprawa. To nie to samo co w ZOO przez szybkę :) A czy ktoś kiedyś głaskał karaczany madagaskarskie? Nieeee? A może Salamandry meksykańskie? Też nie? A teraz może spróbować. Wspaniała inicjatywa.
Magda
21.02.2013
Wspaniale prowadzone warsztaty ! byłyśmy na spotkaniu o zakładaniu akwarium i jesteśmy zachwycone. Na pewno podejmiemy wyzwanie, ale skorzystamy z wszystkich rad, które usłyszałyśmy. Nie kupimy np kuli i na pewno nie będziemy się spieszyć. Skarbnica wiedzy i spokoju. Polecam wszystkim ! :)
Fundacja Kolos
21.02.2013
U nas były wije, karaczany, karaluchy, pająki i inne "cuda" natury. I mimo, iż minęło już sporo czasu od tej wizyty, to dzieci pamiętają zarówno tych niezwykłych gości, jak również niezwykłą osobowość pani Kasi. Polecamy dla dzieci w wieku szkolnym - to super przygoda i niezwykły sposób, by zapamiętać mnóstwo ważnych informacji potrzebnych np. na klasówkach! Pozdrawiamy!
Klub W Trakcie - Warszawa Wawer
24.02.2013
Miesiąc temu gościliśmy Momus po raz pierwszy u nas. Wtedy były gady. Dziś były bezkręgowce i już nie jedna grupa ale dwie. Było interesująco a czasem przerażająco oczywiście w zabawny sposób. Dzieci bawiły się świetnie, co widać u nas na stronie i facebooku. Dziękujemy pani Kasiu. Marta Nowakowska z ekipą.
Rodzic
16.05.2013
Uczestniczymy w warsztatach prowadzonych przez Panią Kasię już od dłuższego czasu - staramy się być na wszystkich :) super sprawa i to nie tylko dla moich synów sam z przyjemnością biorę w nich udział. Fantastyczny pomysł!!! Super inwencja!!! Pozdrawiam i do zobaczenia :)
Monika z Alicją
16.05.2013
Dzięki spotkaniu w Fidze z makiem poznałyśmy fantastyczny świat Achatin - czyli olbrzymich ślimaków z afryki!!!! Stałyśmy się również dumnymi posiadaczkami jednego z nich - Stefana Achatiny z hodowli od Pani prowadzącej spotkanie. Bardzo dziękujemy
NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE BAŚNIOWY OGRÓD
20.05.2013
Dziękujemy za niezwykłe spotkanie :)))) Do zobaczenia we wrześniu :) Pozdrawiamy :***
Francusko-Polskie Przedszkole LA FONTAINE
13.06.2013
Fantastyczne warsztaty! Wspaniała atmosfera, profesjonalne i uważne podejście do dzieci - nic dodać, nic ująć. Będziemy Was gościć częściej:) Do zobaczenia zatem.
PRZEDSZKOLE i ŻŁOBEK lLttle AntBee w Radzyminie
30.11.2013
Współpraca z Panią Kasią to sama przyjemność. Zajęcia prowadzone są rewelacyjnie a dzieciaki zachwycone . Jednym słowem fantastyczne i profesjonalne warsztaty :)
czeplin79
03.03.2014
Panią Katarzynę znalazłem na forum terrarystycznym i przy okazji dowiedziałem się o warsztatach , nigdy nie miałem okazji w nich uczestniczyć , ale jest to PIĘKNA inicjatywa. Dzieciaki maja możliwość zobaczyć zwierzaki , których mogły by nigdy nie widzieć lub się ich bać .Dzięki takim warsztatom któryś z tych zwierzaków może zostać ukochanym pupilem :) alternatywa zwierząt uczulających.
Przedszkole Dwujęzyczne PRIMROSE, Warszawa
08.03.2014
Regularnie współpracujemy z Momusem. Za każdym razem jest super, pasjonujące warsztaty zoologiczne, ciekawy, interaktywny sposób prowadzenia. Dzieciaki zachwycone!
Stonoga - świetlica dla dzieci w Wołominie
20.01.2015
Jutro już drugi raz zaprosiliśmy Panią Kasię. I to na pewno nie będzie ostatni raz. Profesjonalizm, warsztaty na wysokim poziomie. Polecamy :)
Małgorzata
26.02.2016
Rewelacyjny pomysł. Dzieci z miasta mają bardzo małą styczność ze zwierzętami, a na zajęciach z Panią Kasią mogą je nie tylko zobaczyć, ale i ich dotknąć. Moim zdaniem stosunek prowadzącej do dzieci jest jak najbardziej poprawny.
Klub Malucha Olinkowo
13.03.2016
Z Panią Kasią i jej zwierzakami spotykamy się co roku na różnego rodzaju warsztatach. Jest niesamowita - potrafi światem zwierząt zaczarować każde dziecko. Nawet najgroźniej wyglądające "potworki" jak pająki czy węże z Panią Kasią stają się istnymi przyjaciółmi dzieci. A te milusińskie jak kurczaczki czy króliczki wzbudzają zachwyt nie tylko u najmłodszych członków warsztatów. Polecamy każdemu bardzo gorąco.
przedszkolesmyk
15.03.2016
jesteśmy bardzo zadowoleni z warsztatów prowadzonych przez p.Kasię :) nw tym roku widzieliśmy się już 2 razy i ciągle mamy niedosyt!!! polecamy serdecznie.Przedszkole Smyk:)
SOSW w Otwocku
12.05.2016
Bardzo dziękujemy za wspaniałe warsztaty. Dzieci mimo, że miały tego dnia inne atrakcje opowiadały tylko o p. Kasi, która przywiozła im cyt "robale i węże". Polecamy każdemu, kto jeszcze się waha z zaproszeniem p. Kasi i jej małych towarzyszy :-) Dziękuję w imieniu dzieci i nauczycieli z SOSW w Otwocku.
SP.316 Warszawa
08.06.2016
Warsztaty super.Uczniowie zachwyceni.Mam nadzieję, że spotkamy się kolejny raz w następnym roku szkolnym.
MOMMY POPPINS http://mommypoppins.pl/
18.02.2017
Wielkie podziękowania dla Pani Katarzyny za wspaniały i edukacyjny workshop. Wywarła ogromny wpływ na nasze dzieci, a nasz personel był również zachwycony jej pełnym profesjonalizmem oraz wiedzą. Dzieci bardzo starały się, aby zachować ciszę i jak najlepiej przeżyć wizytę tak rzadkich gości. Spotkanie zakończyło się zadawaniem pytań, podziękowaniem za pokaz i przybliżenie codziennego życia tych egzotycznych gadów. Bez wątpienia impreza była wielkim sukcesem.
Przedszkole Miejskie Nr.1 Marki
22.03.2017
Dzieci były zachwycone spotkaniem z zwierzętami z "Wiosennej zagrody" były skupione i delikatne. Bardzo profesjonalnie prowadzone zajęcie przez p.Kasię. Zajęciem były zainteresowane zarówno dzieci jak i opiekunowie. Serdecznie polecam szczególnie dla dzieci które nie mają kontaktu z zwierzętami wiejskimi na codzień.

Dodaj wpis:

Autor
Treść wiadomości